Zabiegi

Pielęgnacja skóry twarzy

Kosmetologia twarzy w naszym gabinecie opiera się na personalizacji zabiegów z użyciem odpowiednio dobranych preparatów oraz aparatur do konkretnego rodzaju skóry oraz problemu skórnego.

Pracujemy na produktach profesjonalnych marek kosmetycznych. Wiodącą firmą są kosmetyki Purles. To kosmetyki, których produkcja odbywa się częściowo we Francji oraz Hiszpanii. Receptury preparatów poparte są długoletnimi badaniami oraz tworzone są z wyselekcjonowanych składników. Dobieramy również pielęgnacje domową, która jest kontynuacją terapii rozpoczętej w gabinecie. Pielęgnacja domowa opiera się o kosmetyki marki Purles oraz ewentualne zalecenia.

Posiadamy również procedury zabiegowe z wykorzystaniem produktów wiqo oraz monduniq.

Pierwsza wizyta w naszym gabinecie kosmetologicznym

Poprawa kondycji skóry składa się z kluczowych elementów jakimi są:

  • Odnalezienie przyczyny powstawiania problemu,
  • Odpowiednia pielęgnacja domowa,
  • Profesjonalne zabiegi w gabinecie.

Jednym z elementów, który może przyczyniać się do pogorszenia kondycji skóry jest nieodpowiednio dobrana pielęgnacja domowa. W celu ustalenia poprawności używanych produktów prosimy na pierwszej wizycie o listę używanych preparatów (lub zdjęcie składów kosmetyków). Kolejnym ważnym aspektem jest Wasza dieta, tryb życia (stres, palenie tytoniu), choroby przewlekłe oraz niedobory witamin i minerałów.

Pomocna w zebranie niezbędnych informacji jest ankieta, którą otrzymują Państwo po przyjściu do gabinetu. Składa się z kilku rutynowych pytań dotyczących wyżej wymieniowych zagadnień.

Kolejnym etapem pierwszej wizyty jest rozmowa oraz demakijaż i diagnostyka skóry. Po czym przechodzimy do opracowania Beauty Planu.

Peelingi chemiczne (kwasy)

W ofercie zabiegowej posiadamy obecnie wiele rodzajów kwasów. Większość z preparatów to mieszanki, które działają wielokierunkowo. Opierając się o diagnostykę skóry oraz wywiad z klientem produkt dobierany jest indywidualnie. (przeprowadzany wywiad w celach wykluczenia ewentualnych przeciwskazań oraz oczekiwania klienta) W celu zwiększenia skuteczności zabiegu istnieje również opcja zabiegowa z nałożeniem 2 produktów podczas jednego zabiegu (tzw. metoda kanapkowa). Przed przystąpieniem do zabiegu zostają poinformowani Państwo o ewentualnych odczuciach podczas zabiegu oraz pielęgnacji pozabiegowej.

Zabiegi dedykowane dla skór:

Zabiegi aparaturowe

Dysponujemy w gabinecie sprzętem kosmetycznym takim jak: sonoforeza, kawitacja, mikrodermabrazja, mezoterapia mikroigłowa, oxybrazja oraz infuzja tlenowa.

The Best Fluffy Pancakes recipe you will fall in love with. Full of tips and tricks to help you make the best pancakes.